Assassin’s Creed Valhalla na 30 minutowym materiale z rozgrywki

Do sieci trafił obszerny materiał z rozgrywki w Assassin’s Creed Valhalla. Śpieszcie się z oglądaniem.

Ubisoft ma ostatnio sporo na głowie. Firma postanowiła walczyć z niewłaściwymi zachowaniami w swoich szeregach i w skutek wewnętrznych śledztw pracę straciło już kilku czołowych pracowników studia. Zeszłotygodniowe ogłoszenie pierwszego battle royale - Hyper Scape, miało nieco przyćmić wizerunkowe kłopoty producenta. Wydaje się jednak, że na odciągnięcie uwagi graczy potrzeba czegoś większego, jak np. gameplay z Assassin’s Creed Valhalla.

Do sieci trafił półgodzinny materiał z rozgrywki z najnowszej odsłony Assassin’s Creed. Na rzeczonym gameplay'u możemy zobaczyć m.in. jak wyglądają wielkie bitwy i zdobywanie fortec w Valhalli. Pamiętajcie jednak, że musicie spieszyć się z oglądaniem, bo kolejne materiały są regularnie usuwane.

Assassin’s Creed Valhalla zadebiutuje zarówno na konsolach obecnej (PS4, Xbox One), jak i przyszłej generacji (PS5, Xbox Series X). Produkcji Ubisoftu nie zabraknie oczywiście również na PC. Więcej informacji na temat gry możemy spodziewać się już w najbliższą niedzielę podczas wydarzenia Ubisoft Forward.

Zobacz również: Assassin’s Creed Valhalla, wszystko co wiemy o nowej grze Ubisoftu: postacie, mapa, system walki, platformy, data premiery i więcej