Assassin’s Creed Valhalla nie będzie grą dla dzieci - przemoc, seks i narkotyki w produkcji Ubisoftu

Najnowsza odsłona serii Assassin’s Creed przeniesie nas w czasy ery wikingów, w których nie zabraknie przemocy, seksu i narkotyków.

ESRB (Entertainment Software Rating Board) - amerykańsko-kanadyjska organizacja zajmująca się ocenianiem i klasyfikowaniem zawartości gier dostała w swoje ręce Assassin’s Creed Valhalla. Co wynika z analizy ekspertów?

Otóż Valhalla z całą pewnością nie będzie grą dla dzieci. Podczas naszych podróży trafimy do "domu uciech" i dane nam będzie korzystać z usług pań (bądź panów), których "cnota zawiera pewien element komercji". Co więcej, nie zabraknie również aktywnego korzystania z narkotyków (w postaci grzybów halucynogennych) oraz sporej dozy przemocy. Ta ostatnia akurat nie specjalnie nas dziwi. Na zaprezentowanych dotychczas materiałach widzieliśmy jak główny protagonista bezpardonowo radzi sobie z przeciwnikami - niejednokrotnie pozbawiając ich głów czy rąk.

Kolejnych informacji na temat Assassin’s Creed Valhalla możemy spodziewać się już w najbliższy czwartek o godzinie 21:00 (10 września) podczas wydarzenia Ubisoft Forward.

Premiera nowego "Asasyna" odbędzie się 17 listopada na PS4, Xbox One i PC. Ostatecznie gra trafi również na PS5 i Xbox Series X.

Zobacz również: Przedsprzedaż PS5 może wystartować już jutro