Assassin's Creed długi i bez dema

Ubisoft ujawnił nowe informacje na temat nadchodzącego Assassin's Creed. Możemy się z nich dowiedzieć między innymi ile czasu zajmie przeciętnemu graczowi ukończenie gry. Firma odniosła się także do plotek na temat dema.

Jade Raymond z Ubisoft oficjalnie zaprzeczyła jakoby miało zostać wydane demo gry. Producentka twierdzi, że tytuł taki jak Assassin's Creed nie nadaje się na tworzenie wersji demonstracyjnych. Według niej gra jest zbyt złożona i skomplikowana.

Oprócz tych wiadomości pojawiły się także i bardzo dobre. Raymond odniosła się do czasu jaki Assassin's Creed będzie cieszył oczy gracza. Przypomnijmy, że Ubisoft niedawno ogłosił, że ich nowy tytuł będzie zapewniał ponad 40 godzin rozrywki. To niebywale dużo w porównaniu do innych wydawanych niedawno tytułów.

Raymond potwierdziła informacje Ubisoftu. Przyznała, że samym beta-testerom przejście dzieła zajmuje średnio 18 godzin. Wykonują oni jednak w większości misje związane z głównym wątkiem gry. Jeśli doda się do tego wszystkie zadania poboczne, okaże się, że ukończenie Assassin's Creed rozszerzy się do 40 godzin.

Tytuł, zarówno w Europie jak i w Polsce ukaże się już 9 listopada. Będzie on dostępny na konsole Xbox 360 i PlayStation 3. Wersja na PC ukaże się w marcu przyszłego roku.


Zobacz również