Assassin's Creed na wielkim ekranie

Kto wie może doczekamy się wreszcie porządnych ekranizacji naszych ulubionych gier. I kto wie, być może to właśnie Assassin's Creed będzie pierwszą z nich. No dobra, jak pisałem nie raz i nie dwa, Silent Hill mi się podobało, ale fakt pozostaje faktem, ekranizacjom nadal jeszcze wiele brakuje.

Sony maniakalnie rejestruje domeny, które mogą mieć jakikolwiek związek z filmem o skrytobójcach. Pełną listę możecie podziwiać poniżej.

assassins-creed-movie.com

assassins-creed.net

assassins-creedmovie.com

assassinscreed-film.com

assassinscreed-film.net

assassinscreed-movie.com

assassinscreed-movie.net

assassinscreed-thefilm.com

assassinscreed-thefilm.net

assassinscreed-themovie.com

assassinscreed-themovie.net

assassinscreedfilm.com

assassinscreedfilm.net

assassinscreedthefilm.com

assassinscreedthefilm.net

assassinscreedthemovie.net

Trzeba przyznać, że zbiór jest imponujący. Warto zauważyć, że Sony zaklepało domeny jeszcze przed zawarciem jakiejkolwiek umowy, firma musi więc być bardzo pewna podpisania kontraktu, albo po prostu strasznie niecierpliwa. Na tym jednak nie koniec.

Jak donosi magazyn Variety, Sony Pictures jest już w trakcie finalizowania umowy, nadal jednak nie podano większej ilości szczegółów. Nad ewentualną ekranizacją Assassin's Creed (chociaż to raczej jest już pewne) czuwać będzie oczywiście Ubisoft Motion Pictures, tak więc teoretycznie powinniśmy być chyba spokojni. Czemu więc nadal mam wrażenie, że aż tak różowo nie będzie?

Jeśli jesteście zainteresowani inną ekranizacją gry, w tym przypadku Mass Effect. Zapraszam do lektury.