Assassins Creed: Revelations w grudniu dostanie nowe postacie

Wczoraj świat przywitał nową odsłonę sagi Assassins Creed. Ci z was, którzy w trybie multiplayer nie mogą odnaleźć swojego alter-ego, mogą być spokojni. Już niedługo wybór postaci się powiększy.

Już 13 grudnia wszyscy "pracownicy Abstergo" będą mogli trenować w animusie w całkiem nowych obliczach. Jeżeli standardowy zestaw postaci do wyboru w Assassins Creed: Revelations was nie zadowala, a dodatkowe z edycji kolekcjonerskich, bądź też zakupione poprzez serwis Uplay to za mało, to Ubisoft śpieszy na ratunek. Mające się ukazać na początku grudnia DLC doda nam aż cztery nowe postacie! Privateer, Corsair, Brigand i Gladiator przyłączą się do zabawy o życie i śmierć. Każdy będzie posiadał wyjątkowe zestawy broni, animacji morderstw i gestów.

Każdy zainteresowany zakupieniem powyższej czwórki powinien odłożyć 320 Microsoft Points na Xbox 360 albo też 3,99 $ na Playstation 3. A jeżeli nawet nie mieliście okazji zobaczyć jak wygląda Assassins Creed: Revelations w akcji, to zapraszam do obejrzenia pierwszych 20 minut.