Asus F3J - deathmatch w podróży

Najnowszy przenośny komputer Asusa, dedykowany dla komputerowych graczy, wyposażony został przez producenta w dwurdzeniowy procesor z rodziny Intel Core Duo oraz panoramiczny wyświetlacz o przekątnej 15,4 cala.

Producent poinformował o dostępności dwóch wersji tego notebooka, różniących się podstawowymi parametrami technicznymi, takimi jak rodzaj zastosowanej jednostki centralnej, procesora graficznego, pojemność dysku twardego, pamięci RAM, baterii i systemu operacyjnego. Poniżej przedstawiamy ich porównanie.

Asus F3J - deathmatch w podróży

Parametry techniczne nowych notebooków Asus

Oba komputery dysponują wbudowanymi kamerami internetowymi o rozdzielczości 1,3 mln pikseli i mikrofonami, co ułatwia komunikację z innymi graczami podczas rozgrywek w sieci. Obsługują też standardy komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi 802.11a/b/g i Bluetooth.

Asus F3J - deathmatch w podróży

Asus F3J

Warto wspomnieć, iż opisywany komputer został wybrany oficjalnym notebookiem turnieju gier World GameMaster Tournament. W ramach polskiego finału imprezy, w dniach 23-24 września odbędzie się w Warszawie turniej ASUS Notebook Trophy, w którym do dyspozycji uczestników zostaną oddane komputery przenośne.

Cenę notebooka ustalono na 4699 (wersja F3Jc) i 6969 (model F3Ja) zł. Ceny uwzględniają podatek VAT.

Więcej informacji: Asus