Asus ROG Phone 2 - poznaliśmy kolejne szczegóły na temat smartfonu dla graczy

Dzięki publikacji TENAA poznaliśmy pierwsze konkretne informacje na temat specyfikacji Asus ROG Phone 2.

Do bazy danych TENAA trafiły cztery modele smartfonu Asus ROG Phone 2 o nazwach kodowych: ASUS_I001DA, ASUS_I001DB, ASUS_I00DC oraz ASUS_I00DD. Z dotychczasowych informacji wiemy, że druga generacja smartfonu dla graczy od Asusa zostanie wyposażona w najnowszy procesor marki Qualcomm - Snapdragon 855. TENAA ujawniła dzisiaj, że będziemy mogli liczyć również na duży, 6,59-calowy wyświetlacz o częstotliwości odświeżania wynoszącym 120 Hz.

Na pokładzie ROG Phone 2 znajdzie się również akumulator o pojemności wynoszącej aż 5800 mAh (ze wsparciem dla szybkiego ładowania 30W), co powinno się przydać przy dłuższych gamingowych sesjach. Co ciekawe, wśród dostępnych na rynku flagowców wiodących marek próżno szukać urządzenia z tak dużą baterią. Smartfon otrzyma również podwójny aparat główny (z podwójną diodą doświetlającą LED) oraz czytnik linii papilarnych umieszczony pod ekranem. Wymiary Asus ROG Phone 2 wynoszą 170.99 x 77.6 x 9.78 mm.

Zobacz również:

  • Apple AirPods 2021 - cena, data premiery, nowe funkcje [17.09.2021]
  • Odbierz rabat 700 zł przy zakupie laptopa w x-kom! Jak to zrobić?
  • Najlepsze bezprzewodowe myszki gamingowe w 2021 roku [RANKING]

Wraz z nowymi informacjami, TENAA podzieliła się z nami również pierwszymi zdjęciami urządzenia. Widać na nich wyraźnie, że producent pozostał przy drapieżnym gamingowym designie.

Asus ROG Phone 2 - poznaliśmy kolejne szczegóły na temat smartfonu dla graczy

Tajwański producent już wcześniej potwierdził, że druga generacja gamingowego smartfona zostanie zaprezentowana w najbliższy wtorek - 23 lipca. Wtedy też powinniśmy poznać wszystkie szczegóły na temat urządzenia, łącznie z jego ceną.

źródło: gsmarena.com