Asus Zenfone 8 - jak oglądać premierę na żywo?

Asus już 12 maja 2021 roku zaprezentuje swoje flagowe urządzenia na najbliższe miesiące. Chcesz oglądać premierę nowych smartfonów? Sprawdź, gdzie i o której odbędzie się prezentacja oraz jak ją oglądać.


Asus od kilku miesięcy przygotowuje się do premiery nowych flagowców na 2021 rok. Finalnie modele z rodziny Zenfone 8 zostaną zaprezentowane 12 maja 2021 roku o godzinie 19:00 czasu lokalnego w Polsce.

Premiera Asus Zenfone 8

Premiera Asus Zenfone 8

Zajawka do wydarzenia potwierdza, że otrzymamy wysoką wydajność zamkniętą w kompaktowej obudowie. Przecieki sugerują również, że modele z rodziny Zenfone 8 będą atrakcyjnie wycenione.

Interesujesz się Asus Zenfone 8 i chcesz oglądać premierę na żywo? Sprawdź, jak to zrobić.

Kiedy premiera Asus Zenfone 8

Asus zaplanował premierę na 12 maja 2021 roku. Producent wybrał atrakcyjną z punktu widzenia europejskich widzów godzinę. Transmisja rozpocznie się środę 12 maja 2021 roku o godzinie 19:00 czasu lokalnego w Polsce. Oznacza to, że na spokojnie możesz obserwować premierę urządzenia po pracy.

Jak oglądać premierę Asus Zenfone 8?

Asus utworzył już wydarzenie na YouTube. Premierę Asus Zenfone 8 możesz oglądać wykorzystują poniższą ramkę na naszej stronie.

Jakie nowości pojawią się na wydarzeniu?

Premiera w całości poświęcona jest nowym smartfonom z rodziny Zenfone 8. Spodziewamy się dwóch modeli - Zenfone 8 oraz Zenfone 8 Flip w kilku konfiguracjach sprzętowych.

Smartfony otrzymają procesor Snapdragon 888 5G, Androida 11, nakładkę ZenUI oraz kompaktowe wymiary. Asus potwierdził również obecność złącza słuchawkowego Jack. Bazowy model otrzyma również wsparcie dla certyfikatu IP68 gwarantującego wodoszczelność konstrukcji.