Asus: można już zamawiać darmowy zewnętrzny GPS dla tabletu Transformer Prime

Firma Asus poinformowała, że posiadacze tabletu Transformer Prime mogą już zamawiać darmowy zewnętrzny moduł GPS. Urządzenie podłączane jest do 40-pinowego złącza tabletu.

Asus Transformer Prime to bardzo interesujący hybrydowy tablet, który cechuje się ogromną jak na tego typu urządzenia wydajnością (jako pierwszy na rynku wyposażony został w czterordzeniowy układ NVIDIA Tegra 3), pracuje pod kontrolą systemu Google Android 4.0 i pozwala na skorzystanie zewnętrznej klawiatury. Po jej podłączeniu wygląda jak zwykły laptop.

Polecamy: Asus Transformer Prime - test

Zobacz również:

  • Oto pierwsze rendery Zenfone'a 10! Małe nadal jest piękne i nawet ma gniazdo słuchawkowe
  • Lokalizatory GPS to idealny prezent na Dzień Dziecka. Nam zapewnią spokój a dzieciom bezpieczeństwo

Niestety osoby, które zakupiły urządzenie, spotkała przykra niespodzianka z nieprawidłowo działającym modułem GPS. Na szczęście Asus zareagował na ich skargi i poinformował na początku kwietnia oficjalnie, że zamierza rozwiązać ten problem udostępniając darmowy zewnętrzny moduł GPS. Od wczoraj można go już zamawiać.

Na specjalnie przygotowanej stronie możemy m.in. przeczytać:

Zespół ASUS jest w pełni oddany zapewnieniu użytkownikom innowacyjnych produktów i usług najwyższej jakości, a opinie naszych klientów są dla nas szczególnie ważne. Mimo że TF201 nie jest profesjonalnym urządzeniem GPS, w ramach naszego oddania wobec użytkowników, oferujemy wszystkim klientom, którzy zakupili TF201, darmowy zewnętrzny moduł GPS - odbiornik, który może usprawnić odbiór sygnału. Z przyjemnością prezentujemy tą ofertę, jako element naszego zobowiązaniawobec klienta; nie zmienia ona w jakikolwiek sposób obecnej gwarancji produktu. Jeżeli mają Państwo problemy związane z GPS, zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z regionalnym działem obsługi klienta firmy ASUS.

ASUS szczyci się zapewnieniem klientomniezrównanego komfortu użytkowania. Chcemy przeprosić za jakiekolwiek niedogodności, jakie mogli napotkać nasi klienci.

Warto zaznaczyć, że oferta Asusa ważna jest do 31 lipca 2012 r., zaś zewnętrzny moduł podpinany jest do 40-pinowego złącza tabletu co oznacza, że nie będzie można jednocześnie korzystać z klawiatury.

Aby zdobyć urządzenie należy wykonać kilka czynności (np. najpierw zarejestrować na stronie klubu ASUS VIP). Cała procedura została opisana na tutaj.

______________

Brawo Asus.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: