Asus otworzył oficjalny sklep internetowy w Europie

Bez wielkiej pompy i robienia szumu medialnego Asus otworzył właśnie swój oficjalny sklep internetowy dla mieszkańców Europy. W ofercie na razie znajdują się głównie akcesoria. Niestety jest też powód do niezadowolenia.

Internetowy sklep Asusa skierowany jest wyłącznie dla klientów w Europie. Oferta składa się z szerokiej gamy akcesoriów i części dla urządzeń przenośnych. W poszczególnych działach znaleźć można stylowe torby, klawiatury, myszki oraz baterie i ładowarki.

Ze spisu kategorii wynika, że oferta się powiększy. Asus przewidział działy na zewnętrzne dyski twarde, pakiety akcesoriów i oczywiście same notebooki i netbooki. Ciekawie prezentuje się także oferta rozszerzenia okresu gwarancyjnego. Wszystkie formalności można załatwić poprzez stronę sklepu. Na początek sklep oferuje także konkurs. Każdy klient, który zamówi produkt przez stronę internetową sklepu weźmie udział w losowaniu netbooków Eee PC i akcesoriów.

Zobacz również:

  • Jak długo dostanę aktualizacje Androida? Sprawdzamy wszystkich dużych producentów
  • W Netto pojawiło się wiele gadżetów - co warto kupić? [27.09.2022]

Niestety są i złe wieści. Sklepem na razie cieszyć się mogą jedynie mieszkańcy Wielkiej Brytanii, Belgii, Holandii, Francji, Niemiec i Hiszpanii. Asus nie poinformował czy planuje w najbliższym czasie rozszerzyć ofertę o kolejne państwa.