Asus prezentuje nową obudowę micro ATX

Oferta firmy Asus wzbogaciła się o nową obudowę o oznaczeniu TM-22. Urządzenie przeznaczone jest do współpracy z płytami głównymi wykonanymi w standardzie micro ATX.

Asus TM-22 to obudowa typu ATX Mini Tower będąca następcą obecnego na naszym rynku od dwóch lat modelu TM-21. Charakteryzuje się prostym designem i przeznaczona jest do użytku domowego oraz biurowego. Urządzenie, które dostępne jest w czarnym kolorze (klapki z przodu zostały pokryte czarną błyszczącą warstwą), potrafi współpracować z płytami głównymi wykonanymi w standardzie micro ATX.

Asus TM-22

Asus TM-22

Nowość zapewnia miejsce dla dwóch ośmiocentymetrowych wentylatorów (jeden z przodu, drugi z tyłu (możemy go zastąpić przez 92-milimetrowy)) oraz dysponuje czterema zewnętrznymi zatokami (2 x 5,25" i 2 x 3,25" - zasłonięte klapkami) oraz trzema wewnętrznymi 3,25". O należyty przepływ powietrza dbają odpowiednio rozmieszczone otwory wentylacyjne. Obudowa mierzy 170 x 355 x 395 mm i oferuje następujący zestaw złącz (zasłonięte klapką) na przednim panelu: USB x 2 + Audio x 2 lub USB x 4 + Audio x 2 + 1394 x 1.

Więcej informacji można znaleźć na stronie producenta.