Asystent Google później niż się spodziewano? Google odwołuje konferencję

Konferencja Google z tajemniczą premierą produktową została odwołana. Krajowe media spodziewały się, że wydarzenie będzie związane z oficjalną prezentacją polskiej edycji Asystenta Google.

Informacja o odwołaniu konferencji trafiła dziś na skrzynki przedstawicieli prasy. Jak informuje biuro prasowe Google, decyzja została podjęta w związku z tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku i ogłoszoną w Warszawie żałobą. Nie jest do końca jasne czy odwołanie konferencji wpłynie na termin wdrożenia planowanej premiery produktowej. Może okazać się, że entuzjaści Asystenta Google z Polski będą musieli uzbroić się w cierpliwość.

Zgodnie z komunikatem, w dniu jutrzejszym przedstawiciele mediów otrzymują na swoje skrzynki informacje prasowe. Niestety ich temat nie został określony. Można jednak zakładać, że premiera odbędzie się pomimo decyzji o odwołaniu konferencji. Jeśli informacje się potwierdzą, użytkownicy z Polski powinni otrzymać dostęp do polskiej wersji Asystenta Google jeszcze dzisiejszego wieczora, czyli zgodnie z terminem odwołanej konferencji. Będziemy na bieżąco informować o kolejnych komunikatach od Google.