Athena Sword opóźniona

Firma Ubisoft poinformowała o przesunięciu daty premiery kolejnej odsłony serii Tom Clancy's Rainbow Six 3 z końca tego roku na początek 2004.

Jeszcze dwa tygodnie temu wydawca wraz z deweloperem zapewniali, że gra trafi do sklepów zgodnie z planem w czwartym kwartale tego roku. Teraz jednak okazuje się , że Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword - kolejny niecierpliwie oczekiwany przez graczy tytuł, pojawi się w sklepach dopiero na początku przyszłego roku. W krótkim oficjalnym oświadczeniu opóźnienie premiery gry UbiSoft uzasadnia chęcią dopracowania jej do takiej postaci, która w pełni zadowoli oczekiwania fanów serii...

Athena Sword jest dodatkiem do Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield, w którym zadaniem graczy będzie definitywnie rozbicie organizacji terrorystycznej, znanej z podstawowej wersji gry. Tym razem elitarna jednostka, będzie walczyć na terenie Włoch, Chorwacji i Grecji. Natomiast w trybie multiplayer, znajdziecie pięć nowych poziomów, zlokalizowanych m.in. w fabryce chemicznej, na promie, wyższej uczelni czy dżungli. W dodatku wprowadzono również trzy nowe tryby rozgrywki - Adversarial Terrorist Hunt, Adversarial Scattered Hunt and Capture the Enemy.


Zobacz również