Athena Sword w sklepach

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, do sklepów w USA i Zachodniej Europie trafiło wreszcie długo oczekiwane rozszerzenie do gry Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield pt. Athena Sword.

Athena Sword jest dodatkiem do Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield, w którym zadaniem graczy będzie definitywnie rozbicie organizacji terrorystycznej, znanej z podstawowej wersji gry. Tym razem elitarna jednostka będzie walczyć na terenie Włoch, Chorwacji i Grecji. W trybie gry pojedynczej znajdziecie osiem nowych misji, siedem nowych rodzajów broni oraz trzy bonusowe, zaktualizowane misje z wcześniejszych odsłon gry – oryginalnej Rainbow Six i Rogue Spear.

W trybie multiplayer, natomiast znajdziecie pięć nowych poziomów, zlokalizowanych m.in. w fabryce chemicznej, na promie, wyższej uczelni czy dżungli. W dodatku wprowadzono również trzy nowe tryby rozgrywki - Adversarial Terrorist Hunt, Adversarial Scattered Hunt and Capture the Enemy.

Dodatek trafił już do sklepów w USA i Zachodniej Europie i można go nabyć w cenie 19,99 USD. Kiedy gra trafi do polskich sklepów - na razie nie wiadomo.


Zobacz również