'Athena Sword' - wkrótce w sklepach

Cenega poinformowała, że już wkrótce do sklepów na terenie całego kraju trafi wreszcie dodatek do bestsellerowej, taktycznej gry akcji - 'Rainbow Six: Raven Shield', którego premiera początkowo przewidziana była na sierpień tego roku.

Athena Sword jest dodatkiem do Tom Clancy's Rainbow Six 3: Raven Shield, w którym zadaniem graczy będzie definitywnie rozbicie organizacji terrorystycznej, znanej z podstawowej wersji gry. 'Raven Shield' natomiast to kontynuacja 'Tom Clancy's Rogue Spear' i 'Tom Clancy's Rainbow Six' - bestsellerowych strzelanin taktycznych, które zdobyły między innymi tytuły gier akcji roku 1999 i 2000. W 'Athena Sword' drużyna 'Rainbow' powraca do akcji, aby wziąć udział w kolejnych niebezpiecznych misjach, przeciwko nieustępliwym członkom organizacji terrorystycznej. W poprzedniej części siatka terrorystyczna zagrażająca światowemu pokojowi została rozbita, jednak kilku jej członków znów zamierza zaatakować.

'Athena Sword' wymaga podstawowej wersji gry i w trybie gry pojedynczej oferuje osiem nowych misji zlokalizowanych w basenie Morza Śródziemnego (m.in. we Włoszech, Chorwacji i Grecji). Ponadto w dodatku znajdziecie także 5 nowych map dla trybu wieloosobowego, zlokalizowanych m.in. w fabryce chemicznej, na promie, wyższej uczelni czy dżungli. W dodatku wprowadzono również trzy nowe tryby rozgrywki - 'Adversarial Terrorist Hunt', 'Adversarial Scattered Hunt' and 'Capture the Enemy'.

Dodatek trafi do sklepów już 25 października tego roku w cenie 39,90 złotych. Co więcej, w tym samym czasie, w ramach serii 'SuperSeller' pojawi się też podstawowa wersja gry - 'Rainbow Six: Raven Shield' w cenie 49,90 złotych.

Więcej Informacji o Raven Shield

Więcej Informacji o Athena Sword

Strona oficjalna