Atlantis

Luxor i Atlantis to praktycznie identyczne gry, które różnią się tylko wystrojem graficznym.

Luxor i Atlantis to praktycznie identyczne gry, które różnią się tylko wystrojem graficznym.

Atlantis

Atlantis to znana gra w dopasowywanie kulek, ubrana w atrakcyjną grafikę

Pierwsza z nich zabiera użytkownika do starożytnego Egiptu, natomiast druga dzieje się w 19 wieku. Gracz kieruje grupą badaczy, których celem jest odkrycie sekretów zaginionego miasta - Atlantydy. Aby osiągnąć ten cel, konieczne jest rozwiązanie ponad 80 łamigłówek.

Zadaniem użytkownika jest powstrzymanie kulek toczących się przez tor w kształcie serpentyny przed osiągnięciem miejsca docelowego. Odbywa się to poprzez strzelanie własnymi kulkami w różnych kolorach w kierunku kulek na torze. Połączenie co najmniej trzech kulek w tym samym kolorze spowoduje ich zniknięcie.

Grafika i dźwięk zostały dobrze dopasowane do gry tego typu, a niektóre łamigłówki są naprawdę skomplikowane. Gra zapewnia także dodatkowe urozmaicenia, jak na przykład możliwość dokupienia wzmocnień pomiędzy kolejnymi etapami.

Podsumowując, Atlantis i jej bliźniak Luxor to dość wciągające gry, które mogą wciągnąć gracza na dłuższy czas. Przed ich zakupem można pobrać wersję próbną (http://www.funpause.com ) i wypróbować ją przez godzinę.