Atrament w sieci

Hewlett-Packard zaprezentował nową drukarkę Business InkJet 2250TN do zastosowań w sieciach lokalnych.

Nowa drukarka Hewlett-Packard Business InkJet 2250TN została zaprojektowana z myślą o grupach roboczych, które tworzą dużą liczbę wydruków. Kolorowa atramentówka ma dwa podajniki, w których ogółem mieści się 500 kartek. Dzięki modułowi HP JetDirect 10/100-Base T można ją podłączyć do sieci lokalnej. Standardowo drukarka jest wyposażona w 24 MB pamięci, z możliwością rozszerzenia do 88 MB.

Jak twierdzą przedstawiciele Hewlett-Packarda, pojemniki z atramentem zastosowane w drukarce umożliwiają zadrukowanie ok. 1750 kartek. Każdy ze zbiorników może być wymieniany oddzielnie. Drukarka HP jest wyposażona w dwa procesory. Przy standardowej jakości urządzenie jest w stanie drukować w ciągu minuty 11 stron tekstu z użyciem czarnego tuszu.

Drukarka ma panel kontrolny z ciekłokrystalicznym wyświetlaczem. Menu jest zbudowane hierarchicznie, a przez to łatwe w nawigacji. Wraz z urządzeniem są dostarczane odpowiednie sterowniki i oprogramowanie ułatwiające zarządzanie wydrukiem w sieci. Model InkJet 2250TN kosztuje 999 USD.

Więcej informacji: www.hp.com.pl


Zobacz również