Atramentowa kontrolka

Firma Lexmark udostępnia Printer Supplies Monitor - bezpłatny program monitorujący zużycie atramentu w drukarkach.

PrintMark Polska poinformował o udostępnieniu przez firmę Lexmark darmowej aplikacji Printer Supplies Monitor. Zadaniem programu jest kontrolowanie poziomu atramentu w drukarkach z logo Lexmarka. Gdy zapas atramentu w drukarce zaczyna się wyczerpywać, użytkownik natychmiast otrzymuje ostrzeżenie o konieczności jego uzupełnienia.

Po zainstalowaniu Printer Supplies Monitor, użytkownik sam określa częstotliwość wyświetlania komunikatów o poziomie atramentu. Przykładowo, można zażądać powiadamiania codziennie, co tydzień lub co miesiąc albo określić w procentach poziom atramentu, przy którym zostanie wyświetlone ostrzeżenie. Printer Supplies Monitor obsługuje większość modeli drukarek atramentowych Lexmarka, podłączanych bezpośrednio do komputera PC.

"Printer Supplies Monitor jest jednym z licznych przykładów wykorzystania Internetu do usprawnienia współpracy klientów z naszą firmą, by byli oni bardziej zadowoleni ze stosowania naszych wyrobów" - stwierdził Tom Lamb, wiceprezes Lexmarka i prezes działu produktów masowych

Więcej informacji: www.lexmark.com