Audials One 2019 - edycja na dwudziestolecie

Audialis to aplikacja, która obchodzi swoje dwudzieste urodziny! Pierwsza jej edycja ukazała się w 1998 roku, czyli czasach, gdy internet dopiero raczkował. A co otrzymują użytkownicy z okazji jubileuszu?

Zacznijmy jednak od wyjaśnienia tego, czym jest Audials One? Mamy tu do czynienia z "kombajnem" multimedialnym, który pozwala praktycznie na wszystkie czynności związane z plikami audio i wideo - zaczynając od zapisywania streamingów, kończąc na rippowaniu płyt AudioCD oraz konwertowaniu plików pomiędzy wieloma różnymi formatami. Zaletą jest również możliwość wyszukiwania pożądanych materiałów w sieci, a także nagrywanie w trakcie oglądania np. serialu na Netlifx czy Amazon. W edycji Audials One 2019 dodano wyszukiwarkę multimediów na Spotify, poprawiono także obsługę streamingu i wprowadzono automatyczne wybieranie najlepszego źródła do pobierania multimediów. Aplikacja automatycznie wybierze to, które ma najlepszą dostępną jakość. Sama wyszukiwarka jest również bardzo wygodna - można np. wpisać gatunek muzyki, która nas interesuje, a program zajmie się wyszukiwaniem pasujących do wskazanego kryterium plików.

Audials One 2019 - edycja na dwudziestolecie

Audials One 2019 oferuje znacznie szersze spektrum wyszukiwania filmów niż poprzednie wersje, oferuje także nowe możliwości dotyczące pobierania oraz zapisywania materiałów multimedialnych. Ulepszono nie tylko szybkość przeprowadzania operacji, ale wprowadzono również zmiany techniczne, aby zapewnić jak najlepszą, wierną jakość pobieranych materiałów. Wprowadzono również wsparcie dla zapisywania klipów wideo w formatach zgodnych z najnowszymi urządzeniami przenośnymi. Edycja z numerem 2019 przynosi również nowy odtwarzacz telewizyjny oraz zwiększa ilość obsługiwanych stacji telewizyjnych do 150 - w tym50 to same kanały muzyczne. Do zapisywania nadawanego programu wystarczy jedno kliknięcie!

Kolejna warta uwagi rzecz to szereg nowych funkcji, które powinny ułatwić obsługę aplikacji każdemu. Jednak nie ma jej wersji polskojęzycznej, dlatego do wyboru pozostaje język angielski (domyślny) lub niemiecki bądź francuski. Niestety, nie ma również edycji darmowej - na naszej stronie dostępna jest wersja demo, dzięki której każdy może sprawdzić w praktyce większość możliwości programu. Koszt pełnej wersji to 50 USD, czyli około 184 złote. Czy warto? Polecamy pobrać demo i przekonać się o tym w praktyce.

Kliknij tutaj, aby pobrać wersję demonstracyjną Audialis One z naszego serwera!