Audictus Winner - nowe bezprzewodowe słuchawki z dużą baterią w przystępnej cenie

Baterią z 8-godzinnym czasem pracy mogą się pochwalić nowy na polskim rynku model bezprzewodowych słuchawek marki Audictus. Winner nie uszczupli mocno naszych portfeli. Jego cena została bowiem ustalona na 149 zł. Sprzęt trafi na sklepowe półki w połowie tego miesiąca.

Słuchawki bezprzewodowe Audictus Winner

Audictus Winner mają akumulator o pojemności 300 mAh, który powinien wystarczyć na 8 godzin pracy. Słuchawki korzystają z protokołu Bluetooth 4.2 i poza słuchaniem muzyki mogą służyć do prowadzenia rozmów. Po wyczerpaniu baterii możemy je połączyć ze źródłem dźwięku tradycyjnym kablem o długości 2,5 m. Metalowy pałąk oraz nauszniki pokryto skórą. W środku znajdują się 40-milimetrowe magnesy neodymowe.

Przyciski do sterowania głośnością, gniazdo microUSB, miniaturowy mikrofon i włącznik - oto co znajdziemy bezpośrednio na obudowie nauszników. Ładowanie wspomnianego akumulatora zajmuje około 2,5 godziny. Urządzenie jest dość lekkie - waży bowiem tylko 138 gramów. Przy impedancji na poziomie 32 Ohm nadaje się idealnie do podłączenia do smartfonów oraz tabletów.

W zestawie ze słuchawkami Audictus Winner otrzymamy nylonowe etui do bezpiecznego transportowania oraz kabel AUX (ze złączem 3,5 mm). Produkt znajdzie się na sklepowych półkach w Polsce w połowie listopada i będzie kosztować 149 zł. To wydaje się rozsądna cena, zważywszy na specyfikację techniczną oraz jakość wykonania. Pozostaje kwestia sprawdzenia, jak sprzęt poradzi sobie w jesiennych warunkach atmosferycznych.