Audycje z DigiSuite Max 7.0

Matrox przedstawiła DigiSuite Max 7.0, edycyjną platformę czasu rzeczywistego do nadawania przekazów multimedialnych i post-produkcji.

Według przedstawicieli Matroxa, system DigiSuite Max 7.0 wyposażony w technologię Flex 3D oferuje opcje edycji trójwymiarowego cyfrowego wideo w czasie rzeczywistym oraz kompletny zestaw wejść i wyjść analogowych i cyfrowych. Produkt skierowany jest do producentów witryn WWW i materiałów DVD oraz wyposażony w oprogramowanie Sonic Solutions ReelDVD, które zapewnia zaawansowane możliwości nakładania warstw na filmy wideo i grafikę oraz efekty 'real-time' takie jak rozmycie, korekcja kolorów YUV, czy spowolnienie ruchu.

Do formatów obsługiwanych przez system DigiSuite Max 7.0 należy DV, DV50, MPEG-2, M-JPEG, a do opcji sygnału wejściowego obsługują IEEE1394 (FireWire lub iLink), wejście analogowe, Y/C, i 'composite'. Do pozostałych funkcji systemu należy zapisywanie DV na taśmy, kodowanie MPEG-2 do DVD w czasie rzeczywistym oraz narzędzia wideo WWW. System sprzedawany jest w trzech konfiguracjach różniących się jedynie formatami kompresji. DigiSuite LX Max korzysta z DV i MPEG-2 i kosztuje 4,395 GBP, DigiSuite DTV Max dodatkowo obsługuje DV50 i kosztuje 5,770 GBP, natomiast DigiSuite LE Max korzysta z M-JEG i jego cena wynosi 4,395 GBP.


Zobacz również