Auta już na DVD

W polskich sklepach pojawiło się właśnie wydanie DVD filmu "Auta" - animowanej opowieści o przygodach Zygzaka McQueena - młodego i ambitnego... samochodu wyścigowego. Film wydany został z licznymi materiałami dodatkowymi - wśród nich znalazły się dwa krótkometrażowe filmy animowane.

"Auta" zadebiutowały w polskich kinach w czerwcu tego roku. Film opowiada o losach Zygzaka McQueena - młodego i ambitnego... samochodu wyścigowego, który w wyniku szeregu zbiegów okoliczności trafia do pustynnego miasteczka Chłodnica Górska. Tam poznaje jego ekscentrycznych mieszkańców. Są wśród nich Sally - Porsche 2002, Wójt Hudson - stary samochód o tajemniczej przeszłości oraz Złomek, zardzewiała ciężarówka holownicza. W grupie nowych przyjaciół McQueen przekonuje się, że są w życiu ważniejsze rzeczy niż dążenie do sukcesu za wszelką cenę oraz zdobywanie kolejnych pucharów.

Film dostępny jest z polskim dubbingiem, w przygotowaniu którego udział wzięli m.in. Piotr Adamczyk, Daniel Olbrychski, Witold Pyrkosz, Jerzy Kryszak, Krzysztof Kowalewski, Adam Ferency, Włodzimierz Zientarski oraz Martyna Wojciechowska.

Charakterystyka wydania DVD:

Okładka wydania DVD "Aut"

Format obrazu 2.39:1 - 16x9 Widescreen

Dźwięk: angielski 5.1, polski 5.1, turecki 5.1, rosyjski 5.1, litewski 2.0, łotewski 2.0

Napisy: angielskie, polskie, tureckie, rosyjskie, litewskie, łotewskie.

Materiały dodatkowe:

- "Złomek i błędny ognik" - animowana krótkometrażówka zrealizowana specjalnie na potrzeby wydania DVD.

- "Człowiek orkiestra" - animowana krótkometrażówka.

- "Inspiracje do Aut" - twórca filmu John Lasseter opowiada o podróży autostradą 66.