AutoMapa na Androida sfilmowana. Wkrótce premiera?

Prawdopodobnie już niedługo Android zyska kolejną nawigację. Tym razem chodzi o znaną AutoMapę. Działająca wersja została już sfilmowana.

AutoMapa na Androida sfilmowana. Wkrótce premiera?

AutoMapa na smartfonie HTC

Rynek nawigacji na Androida ciągle się rozszerza. Wczoraj polscy użytkownicy oficjalnie otrzymali darmową Nawigację Google. Dwa dni temu w Sieci pojawił się natomiast film prezentujący działająca na Androidzie nawigację z mapami AutoMapa.

Co prawda na oficjalnej stronie producenta ciągle próżno szukać informacji o mapach w wersji na system od Google, ale sfilmowana wersja nie pozostawia złudzeń, że takowa już istnieje. Co więcej jej działanie i wygląd map sugeruje, że mamy do czynienia raczej z późną wersją testową, albo nawet wydaniem finalnym. Na dużym ekranie HTC Desire HD widać m.in. działającą funkcję budynków w 3D.

Zobacz również:

  • Recenzja: Nextbase 422GW - test wideorejestratora dla fanów nowych technologii

AutoMapa pojawiła się jakiś czas temu w wersji na system iOS, ale nie wzbudziła tam powszechnego zachwytu. Ciekawe jak będzie z wydaniem na Androida. Kluczowym elementem może okazać się cena produktu (roczny abonament wersji na iOS kosztuje 35 euro). Tajemnicą poliszynela jest niechęć użytkowników Androida do przepłacania za aplikacje.

Z ostatniej chwili:

Pojawiła się wersja beta AutoMapy na Androida, którą bezpłatnie pobrać i przetestować może każdy.