AutoMapa w wersji 5.3

Zaprezentowano nową aktualizację AutoMapy - popularnego polskiego programu do nawigacji GPS. Wersja oznaczona numerem 5.3 jest czwartą aktualizacją tej aplikacji w tym roku.

Nowa wersja AutoMapy o numerze 5.3, przynosi użytkownikom kilka innowacji. Dla blisko 1000 miast w całej Europie przygotowano budynki w technologii 3D. Dzięki temu kierowca ma do swej dyspozycji punkty odniesień i większą pewność, że trafi tam gdzie zamierza. Użytkownicy otrzymują także możliwość wyświetlania sekwencji manewrów, które kierowca napotka na swojej trasie (oprócz najbliższego na panelu pilota można wyświetlić następny manewr).

Źródło: AutoMapa.pl

Źródło: AutoMapa.pl

W nowej wersji znalazła się także długo oczekiwana opcja wyszukiwania ulic i adresów po kodach pocztowych, co powinno być użyteczne zwłaszcza dla osób i firm zawodowo zajmujących się dostarczaniem przesyłek. W AutoMapie 5.3 liczba miast i miejscowości przypisanych do konkretnych budynków przekroczyła 1700, a liczba punków użyteczności publicznej przekroczyła 400 tysięcy. Pełna lista zmian w wersji 5.3 dostępna jest na stronie www.AutoMapa.pl.