AutoRuns 10.01 - prosta optymalizacja zasobów komputera

AutoRuns 10.01 jest nieskomplikowaną aplikacją opracowaną przez Microsoft, która umożliwia łatwe przyspieszenie działania komputera, dzięki m.in. zoptymalizowaniu listy programów, uruchamianych wraz z systemem operacyjnym. AutoRuns jest prosty w obsłudze i nie sposób popełnić błąd, który doprowadzi do awarii komputera - każdą zmianę można cofnąć, jednak nie powinno być problemu, jeśli użytkownik będzie uważnie korzystał z możliwości narzędzia.

Pobierz z zasobów PCWorld.pl - AutoRuns 10.01 dla Windows.

AutoRuns 10.01 - prosta optymalizacja zasobów komputera
AutoRuns pozwala na sprawdzenie, jakie programy, aplikacje i usługi startują w trakcie uruchamiania systemu operacyjnego Windows. Dzięki niemu użytkownik otrzymuje bardzo dokładne informacje dotyczące rodzaju programu, jego lokalizacji czy producenta. Najważniejszą opcją tego programu jest możliwość przeglądania całego "startu systemu" w kartach tematycznych i rzecz jasna opcja wyłączenia poszczególnych elementów. Jeśli zadajesz sobie pytanie, jak bardzo twój system jest zaśmiecony, możesz porównać konfigurację startową pomiędzy różnymi komputerami.

Zachęcamy również do pobrania nowej wersji narzędzia Microsoft Malicious Software Removal Tool. Jest to aplikacja sprawdzająca, czy w systemach Windows czy nie ma zainstalowanych złośliwego oprogramowania. W przypadku zarażenia automatycznie stara się usunać wszystkie robaki, konie trojańskie czy wirusy. Po ukończeniu skanowania wyświetlany jest raport pokazujący rezultaty działania. Należy pamiętać, że program uruchamia się automatycznie raz na miesiąc.

Pobierz z zasobów PCWorld.pl - Microsoft Malicious Software Removal Tool 3.9 dla Windows.