Avant Browser 2012 - przeglądarka z wyborem silników wyświetlania

Przeglądarki internetowe to nie tylko Chrome, Firefox oraz Internet Explorer. Większość użytkowników wie, że istnieje jeszcze Opera i Safari, ale i to nie wszystko. Nowa testowa wersja Avant Browser 2012 daje możliwość korzystania z trzech silników wyświetlania w jednej przeglądarce, co niewątpliwie stanowi ciekawe rozwiązanie.

Avant Browser
Najnowsza stabilna wersja przeglądarki to Avant Browser 2012 build 8. Teraz jednak, jej twórcy przygotowali wersję Avant Browser Ultimate 2012 pre-alpha 105, która pozwala na korzystanie z silników wyświetlania Internet Explorera, Firefoksa i Chrome'a oraz płynne przechodzenie między nimi w czasie pracy.

Do różnych rodzajów stron można dobrać odpowiedni silnik wyświetlania i dzięki temu uzyskać najwyższą wydajność. Przeglądarka Avant automatycznie dostosuje silnik przy wejściu na stronę określonego typu. Rozwiązanie takie przyda się także deweloperom stron, którzy będą mogli sprawdzać efekty swojej pracy przy użyciu jednej przeglądarki.

Oprócz tego Avant zapewnia większość funkcji, które oferują inne nowoczesne programy tego typu oraz kilka własnych ciekawych pomysłów. Inną przeglądarką, która oferuje kilka silników wyświetlania jest Maxthon 3, który już teraz jest dostępny w wersji stabilnej. Dysponuje on jednak tylko dwoma silnikami, a mianowicie WebKitem z Chrome'a oraz Tridentem z IE. Brak w nim Gecko od Firefoksa.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: