Avast testuje funkcję Facebook Security - chcecie pomóc?

Znany producent oprogramowania antywirusowego postanowił stworzyć specjalny moduł ochronny dla osób, które często korzystają z Facebooka. Wszedł on w fazę beta i można zgłaszać się do testowania.

Facebook Security powstało dzięki przejęciu rok temu secure.me - serwisu, który analizował posty i wpisy na FB pod kątem szkodliwości. Przez ostatni rok Avast integrował usługę ze swoim antywirusem, dążąc do stworzenia osobnego modułu do ochrony prywatności, który będzie wchodził w skład pakietu bezpieczeństwa. Aktualnie poszukiwani są testerzy, którzy poużywają go nieco i odpowiedzą, jak się podoba, zgłoszą zauważone bugi, zasugerują zmiany czy też poprawki. Dobre pomysły zostaną wprowadzone w życie w ostatecznej wersji aplikacji.

Avast testuje funkcję Facebook Security - chcecie pomóc?

Aby wziąć udział w testach, należy zalogować się do swojego konta Avast, kliknąć na moduł Facebook Security i zaakceptować podpięcie go pod konto użytkownika na FB (wymagane logowanie). Wszelkie uwagi można przesyłać bezpośrednio na mail producenta lub pisać na jego facebookowej stronie.

Zobacz również:

  • NortonLifeLock i Avast PLC łączą się w jedną firmę
  • Instagram obawia się utraty nastoletnich użytkowników