Awaria w mBank - klienci otrzymują dziwne wiadomości, nie działa aplikacja mobilna

Kolejna awaria w mBanku, klienci otrzymali dziwne wiadomości, a po chwili przestała działać aplikacja mobilna na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS-em.

Dziwne powiadomienia pojawiły się na smartfonach osób korzystających z aplikacji mobilnej aplikacji mBanku. Komunikaty "wiadomość testowa" i "mbank pozdrawia" z szeregiem niepowiązanych ze sobą znaków zaniepokoiły klientów banku, szczególnie, że po chwili przestała działać sama aplikacja.

mbank awaria

mBank - klienci banku otrzymali dziwne wiadomości

Serwis downdetector.pl informuje nas już o poważnej awarii, o godzinie 15:32 było to już ponad 5600 zgłoszeń. Użytkownicy zgłaszają najczęściej problemy z zalogowaniem się do konta i brakiem dostępu do swoich środków. Co ciekawe, część osób zgłasza, że przez chwilę wszystko działa w jak najlepszym porządku, aby po paru minutach znowu się zablokować.

Przedstawiciele mBanku zareagowali niemal natychmiast i w wiadomości na Twiterze poinformowali, aby w żadnym wypadku nie reagować na otrzymywane powiadomienia, kliknięcie w nie może znacznie spowolnić działanie aplikacji.

Kiedy problem z działaniem aplikacji mBanku zostanie rozwiązany? Tego niestety nie wiemy. Przedstawiciele banku zdradzili jedynie, że pracują nad jak najszybszym rozwiązaniem wszystkich problemów.

Zobacz również: Premiera Samsung Galaxy Note 20 już dziś, jak oglądać Galaxy Unpacked