Aż cztery warianty Galaxy Tab S8? Oto plan Samsunga!

Koreański producent największy nacisk położy jednak na zupełnie inne urządzenie. Oto plany produkcyjne Samsunga na 2022 rok!

Samsng Galaxy Tab S8. Fot. @OnLeaks / zouton.com

Początek 2022 roku może być wyjątkowo pracowity dla pracowników Samsunga. Do premiery flagowych smartfonów Galaxy S22 dochodzi przekładana od miesięcy prezentacja Galaxy S21 Fan Edition, a w kolejce już czekają kolejne generacje tabletów Galaxy Tab S8 oraz A8.

Najnowsze informacje, opublikowane przez koreański portal The Elec, pozwalają nam na nieco dokładniejsze spojrzenie na plany produkcyjne Samsunga na 2022 rok.

Zobacz również:

Najbardziej interesujące informacje dotycząc flagowych tabletów z serii Galaxy Tab S8. Opierając się na przekazanych informacjach możemy zakładać, że Samsung planuje wytworzenie aż czterech różnych wariantów tego urządzenia! W pierwszym i drugim kwartale tego roku Koreańczycy planują skupić się na produkcji modeli Galaxy Tab S8, S8+ oraz S8 Ultra. W drugiej połowie 2022 roku na rynku ma natomiast pojawić się bardziej przystępny cenowo model Galaxy Tab S8 FE.

Włączając w plany produkcyjne mający także zadebiutować w pierwszych miesiącach 2022 roku Galaxy Tab A8 oraz Galaxy Tab A7 Lite, Samsung planuje wyprodukować w przyszłym roku aż 33,6 miliona tabletów. Największy nacisk ma zostać położony na bardziej przystępne cenowo urządzenia, czyli właśnie tablety z serii Galaxy Tab A. Łącznie ma zostać wyprodukowanych aż 22 miliony tych urządzeń.

Z raportu dowiadujemy się także nieco więcej na temat wearables, które Samsung planuje wypuścić na rynek w trakcie kolejnych dwunastu miesięcy. Spodziewamy się, że wzorem tego roku, na przełomie sierpnia i września pojawią się smartwatche Galaxy Watch5. Koreański producent w tym samym czasie zajmie się także dystrybucją słuchawek Galaxy Buds Pro2 oraz Galaxy Buds Live2.

Producent nie zapomina także o segmencie komputerów i chromebooków. Od drugiego kwartału 2022 roku planowane jest wyprodukowanie 4,6 miliona urządzeń, wśród których znajdą się Galaxy Book2 Pro 360, Galaxy Book2 Pro 5 oraz Galaxy Chromebook Go.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: