Azeroth płonie! Mroczny Portal wkrótce zostanie otwarty!

Znakomita większość użytkowników World of WarCraft zauważyła pewnie, że aby dalej poruszać się po świecie gry, musi ściągnąć ważącego ponad 200 MB patcha. Kolosalna aktualizacja, jaką zafundował graczom Blizzard, ma przygotować ich do otwarcia wrót Mrocznego Portalu. Trzeba przyznać, że całość zapowiada się naprawdę widowiskowo...

Azeroth zostało zaatakowane! Przerżające kreatury wypełzły z niespodziewanie aktywowanego Mrocznego Portalu i zaatakowały Blasted Lands. Obrońcy z Nethergarde Keep rzucili się do walki z przytłaczającymi siłami wroga. Niestety, mimo posiłków Argent Dawn, nie są w stanie utrzymać pozycji. Potrzebna jest Twoja pomoc!

Blizzard sprawił graczom naprawdę wielką niespodziankę. Po zainstalowaniu najnowszego patcha gracze WoW naprawdę czują, że Azeroth zostało zaatakowane. Najlepszym wyrazem jest szalejący w niektórych lokacjach Lord Kruul. Trup ściele się gęsto i dopiero teraz widać, że nadejście Burning Crusade sporo namiesza w świecie gry.

Patch ma za zadanie dostosować World of WarCraft do dodatku Burning Crusade. Stanowi przedsmak tego, co stanie się po otwarciu wrót Mrocznego Portalu 16 stycznia (premiera BC). Ci, którzy kupią rozszerzenie, będą mogli przekroczyć bramy Portalu, reszta... Najwyżej popatrzeć.

Jakby nie było, już teraz widać, że północ z 15 na 16 stycznia będzie jednym z najbardziej widowiskowym momentów w świecie WoWa. Czekamy z niecierpliwością!


Zobacz również