BESTplayer 2.02 już jest

Pojawiła się nowa wersja bardzo niegdyś popularnego darmowego programu do odtwarzania filmów - BESTplayer. Aplikacja w wersji 2.02 potrafi samodzielnie pobierać napisy w kilku językach oraz wyświetlać podstawowe informacje o filmie.

BESTplayer w wersji 1.0 został opublikowany ponad siedem lat temu. Szybko stał się jednym z najpopularniejszych odtwarzaczy wśród polskich użytkowników, głównie dzięki prostocie obsługi i małym rozmiarom. Walory te zostały zachowane w wydanej właśnie wersji 2.02, a dodatkowo program został wzbogacony o kilka ciekawych funkcji.

BESTPlayer 2.02

BESTPlayer 2.02

Nowa edycja BESTplayera sama wyszukuje napisy odpowiednie do oglądanego przez nas filmu. Oczywiście, użytkownik może również samodzielnie wyszukać plik z napisami, a nawet udostępnić go innym użytkownikom (aplikacja zapyta w takim wypadku, czy chcemy wysłać plik na serwer). Kolejną innowacją jest udostępnienie informacji o filmie. BESTplayer 2.02 korzysta z bazy IMDb, jednego z największych serwisów filmowych na świecie. Program wyświetla okładkę filmu i informacje takie jak rok produkcji, imię i nazwisko reżysera oraz aktorów itp.

Pobierz BESTplayer 2.02 pl


Zobacz również