BITWA 2D/3D – pojedynek warsztatu i wyobraźni

Zajmujesz się grafiką 2D lub 3D? Chcesz się sprawdzić i usłyszeć opinie o swoich pracach od najbardziej poważanych na całym świecie znawców tematu? Weź udział w BITWIE! Ten cykliczny konkurs organizowany od jakiegoś czasu na łamach magazynu Max3d.pl, przyciąga coraz więcej zainteresowanych, a poziom prezentowanych tam prac zdecydowanie zasługuje na szerszą uwagę.

BITWA 2D/3D – pojedynek warsztatu i wyobraźni

Do tej pory odbyło się już 5 edycji BITWY 3D w której stają ze sobą w szranki specjaliści od grafiki trójwymiarowej oraz 3 edycje BITWY 2D (aktualnie trwa właśnie czwarta edycja). Każdy z konkursów posiada konkretny, wcześniej ustalony temat (tematy poprzednich edycji: BITWA 2D – "Apokalipsa", "Miłość w umyśle szaleńca", "Fotomontaż"; BITWA 3D – "Lancer EVO VII WRC", "Ogień wojny", "Living death", "Owady", "Wymarłe zwierzęta").

BITWA 2D/3D – pojedynek warsztatu i wyobraźni

Wszelkie nadsyłane na konkurs prace oceniane są przez ogromne jury designerów, ilustratorów oraz grafików w międzynarodowym składzie. Jak podkreśla prowadzący serwis Max3d.pl Adrian Kajda: "Do aktualnej edycji konkursu Bitwy 2D udało nam się zgromadzić międzynarodowe jury składające się między innymi z tak znanych osobistości jak: Philip Straub (EA Sports), Roberto Campus (autor licznych okładek do gier RPG Steve’a Jacksona oraz gier karcianych, ilustrator), John Salvatore Wallin Liberto (znany z takich produkcji jak Stargate SG3000), Bengal (ilustrator komiksowy Darkworks)."

Aby wziąć udział w konkursie należy się zarejestrować na forum serwisu Max3d.pl. Tam też można obserwować 'na żywo' przebieg każdej bitwy i wszelkie nadsyłane propozycje.

Prace z poprzednich edycji można znaleźć pod adresem:

http://www.max3d.pl/bitwa.php

Trwająca właśnie 4 edycja BITWY 2D - "Bohater książkowy":

http://www.max3d.pl/bitwa/bitwa2d_04_inf.php

Więcej informacji: http://www.max3d.pl