BMW Sauber F1 Team w Warszawie. Moc atrakcji dla graczy

Już pod koniec tego tygodnia, w Warszawie, odbędzie się wydarzenie, którego żaden fan Formuły 1 nie może przegapić. Do stolicy zawita BMW Sauber F1 Team Team Pit Lane Park, czyli specjalne miasteczko Formuły 1. Od 17 do 19 sierpnia, na Bemowie, będzie można zobaczyć bolidy F1 oraz spotkać członków BMW Sauber F1 Team, w tym Roberta Kubicę. Nie zabraknie również innych atrakcji.

BMW Sauber F1 Team Team Pit Lane Park zawita do Warszawy w ramach specjalnego światowego turnee. Ekipa BMW F1 odwiedziła dotychczas m.in. Nürburgring, Barcelonę, Silverstone i Rzym.

Przybyli będą mogli zobaczyć kierowców, samochody, elementy techniczne bolidów jeżdżących w BMW Sauber F1 Team oraz 14 zrekonstruowanych garaży pit lane'u. Wśród zapowiadanych atrakcji znajduje się np. możliwość osobistego zmieniania opon bolidu czy też wypróbowania go w wirtualnym tunelu aerodynamicznym.

Elementem centralnym parku będzie 90-metrowy tor wyścigowy z dwiema pętlami zwrotnymi. To właśnie tam fani będą mogli oglądać z bliska spektakularne przejazdy bolidów BMW Sauber F1 Team i Formuły BMW.

Nie zabraknie także atrakcji dla graczy. Organizatorzy ogłosili, że na imprezie pojawi się "Driving Experience", czyli możliwość poprowadzenia bolidu w specjalnym symulatorze. Jako ciekawostkę dodamy, że tę formę zabawy szczególnie lubi Robert Kubica.

W związku z wysokim poziomem hałasu wszystkie osoby odwiedzające park otrzymają przy wejściu zatyczki do uszu, a dzieci zostaną wyposażone w specjalne słuchawki ochronne. Każdy z gości dostanie również pamiątkową smycz z kartą wstępu do Pit Lane Parku.

Wstęp na imprezę jest wolny. Więcej informacji znajdziecie na oficjalnej stronie.