BUILD - czego możemy spodziewać się po systemie Windows 8?

Jedna z najbardziej prestiżowych konferencji dla deweloperów - BUILD, startuje już jutro. Impreza, znana do tej pory jako Professional Developer Conference, po raz kolejny zostanie zorganizowana przez Microsoft. Największym wydarzeniem ma być prezentacja Windowsa 8.

BUILD - jedna z najważniejszych konferencji w branży IT

BUILD odbędzie się w dniach 13-16 września. Ma ona na celu prezentacje nowości z dziedziny hardware oraz promocję nowatorskiego podejścia do kwestii oprogramowania. Jednym z tematów tegorocznych warsztatów będzie m.in. Internet Explorer 10.

BUILD będzie podzielony na wiele paneli tematycznych. Microsoft szykuje też kilka niespodzianek. Jednakże najciekawszym wydarzeniem powinna być prezentacja Windowsa 8. Oprócz tego powinniśmy otrzymać także garść informacji na temat najnowszego systemu operacyjnego autorstwa giganta z Redmond.

"W 1995 roku Windows zmienił świat komputerów. Podczas BUILD przekonasz się, że Windows 8 zmieni wszystko!" - reklamuje konferencję Microsoft. Szczegółowych informacji można się dowiedzieć na oficjalnej stronie konferencji BUILD

PC World też będzie tam obecny, dlatego w najbliższych dniach możecie się spodziewać najnowszych informacji z pierwszej ręki. Zaglądajcie na naszą stronę w poszukiwaniu najnowszych informacji z BUILD.