Babybox tp - nowy modem dla użytkowników neostrady tp

Oferta Telekomunikacji Polskiej w zakresie modemów przeznaczonych dla użytkowników neostrady tp została powiększona o urządzenie o nazwie babybox tp. Oferuje ono funkcjonalność modemu ADSL i zapewnia sprzętową obsługę technologii VoIP. Umożliwia prowadzenie rozmów w oparciu o usługę neofon tp bez konieczności włączania komputera.

Babybox tp jest produkowany dla Telekomunikacji Polskiej przez tajwańską firmę ZyXEL. Wykorzystuje oprogramowanie przygotowane przez polskich programistów i będzie również wprowadzany na rynki w innych krajach przez spółki należące do grupy France Telecom.

Urządzenie zapewnia możliwość wygodnego korzystania z neostrady tp. Dzięki wbudowanej zaporze ogniowej zwiększa poziom bezpieczeństwa podczas korzystania z Internetu. Po podłączeniu tradycyjnego aparatu telefonicznego umożliwia prowadzanie rozmów głosowych zarówno za pośrednictwem linii telefonicznej, jak i Internetu (w oparciu o usługę neofon tp). Nie wymaga przy tym włączania komputera. Jest wyposażone w jedno gniazdo Ethernet i dwa złącza RJ-11, przeznaczone do podłączenia aparatów telefonicznych. Dostępne są także wejścia dla linii telefonicznej i dla linii DSL.

babybox tp - nowy modem dla użytkowników neostrady tp

babybox tp - nowy modem dla użytkowników neostrady tp

Produkt stanowi interesującą alternatywę dla modemów podłączanych za pośrednictwem portu USB. Jego wadą jest brak większej liczby gniazd Ethernet oraz brak wsparcia dla bezprzewodowej transmisji w standardzie WiFi.

Klienci, którzy do 31 marca 2009 roku zdecydują się na korzystanie z neostrady tp i wybiorą modem babybox tp przez połowę okresu objętego umową zapłacą za korzystanie z niego 2 złote miesięcznie. Po zakończeniu okresu promocyjnego opłata wzrośnie do 5 złotych miesięcznie. Z promocji mogą też skorzystać osoby, które już mają neostradę tp, lecz są zainteresowane nowym modemem.

Dodatkowe informacje o modemach oferowanych użytkownikom neostrady tp przez Telekomunikację Polską są dostępne na stronie: TP - modemy.


Zobacz również