Bad Man - gra na poniedziałek

Bad Man jest wciągającą platformówką, w której kierujemy poczynaniami złego wcielenia Batmana. Tytuł ten przyciąga nietuzinkowymi żartami, oryginalną grafiką, nieprzeciętną grywalnością oraz ciekawymi zagadkami. Niewątpliwym plusem Bad Man jest także to, że gry tej nie trzeba instalować na dysku.

Bad Man przenosi nas do świata opanowanego przez gorszą wersję słynnego człowieka nietoperza. W tej platformówce wcielamy się w tytułowego bohatera, którego zadaniem jest ściganie ludzi (głównie staruszek i zakonnic), traktowanie ich paralizatorem i zabieranie kosztowności. Oczywiście mile widziane jest także dewastowanie wszelkich wyróżniających się elementów otoczenia. W trakcie rozgrywki warto zwrócić uwagę na poziom wytrzymałości - każdorazowe bliskie spotkanie z przeciwnikiem zakończy się otrzymanie znacznych obrażeń.

Bad Man jest stosunkowo prosty w obsłudze - wystarczą jedynie strzałki oraz klawisze A, S, D (pełna klawiszologia podawana jest przed rozpoczęciem rozgrywki). Plusem tego tytułu jest także fakt, iż nie zajmuje on dużej ilości miejsca na dysku i nie musi być instalowany (wystarczy tylko uruchmić odpowiedni plik EXE).

Zobacz również:

  • Recenzja: Batman: Świat - niezwykły komiks na dzień Batmana

Zapraszamy do pobrania Bad Man