Badania: niemal połowa kobiet woli Internet od seksu

Internet staje się coraz bardziej obecny w życiu wielu ludzi. Ostatnie badania przeprowadzone przez firmę Intel zdają się jedynie potwierdzać tę tezę. Wynika z nich, że blisko połowa kobiet jest w stanie zrezygnować z seksu, ale nie z dostępu do sieci.

Specjaliści z firmy Intel przebadali około 2 tysięcy kobiet. Otrzymane dane okazały się jednak niesłychanie zaskakujące. Wynika z nich bowiem, że 46% przebadanych kobiet wolałoby zrezygnować na dwa tygodnie z uprawiania seksu niż z dostępu do Internetu.

Okazuje się, że odsetek zagorzałych Internautek wzrasta wraz z wiekiem. W grupie od 18 do 34 roku życia 48% zadeklarowało, że woli połączenie z Internetem od stosunku płciowego. W grupie 35-44, wynik ten był o 3 procent wyższy.

Zobacz również:

  • YouTube - jak włączyć kontrolę rodzicielską?
  • Najlepsze aplikacje do kontroli rodzicielskiej 2023 - przegląd
  • 10 najlepszych filmów erotycznych w historii

Co ciekawe, mniej zdecydowani w tej kwestii okazali się mężczyźni. Jedynie 30% z nich preferuje rezygnację z seksu na dwa tygodnie w zamian za dostęp do sieci. Zastanawiający jest również fakt, iż z wiekiem zachodzi w tej kwestii odwrotna zależność niż u płci pięknej. Podczas gdy Internet ponad seks preferuje 39% mężczyzn w wieku 18-34, to w kategorii 35-44 odsetek ten jest aż o 16 procent niższy.

Zobacz także:

W czym komputer jest lepszy od mężczyzny