Bądź na bieżąco!

Jeśli używasz Opery, Mozilli lub Netscape Navigatora, to od dziś możesz mieć jeszcze łatwiejszy dostęp do najświeższych informacji z rynku IT, publikowanych w naszym serwisie.

Wystarczy, że dodasz do swojej przeglądarki specjalny panel (tzw. sidebar), w którym wyświetlane będą tytuły aktualności PC Worlda (oczywiście z odnośnikami do pełnych wersji informacji). Dzięki temu będziesz mógł na bieżąco śledzić, co ciekawego dzieje się na rynku komputerowym nawet podczas przeglądania innych stron WWW. Z poziomu panelu możesz także przeszukać zasoby naszego serwisu oraz dowiedzieć się, kiedy w sprzedaży znajdzie się nowy numer magazynu PC World.

Należy jeszcze dodać, że PCWorld.pl jest jednym z pierwszych serwisów IT oferującym taką możliwość. W najbliższym czasie planujemy również dodanie takich paneli do innych serwisów wydawnictwa IDG Poland

Panel stworzony został z myślą o przeglądarkach obsługujących sidebars, czyli Operze 6.x (oraz 7.0 beta), Mozilli 1.x oraz Netscape Navigatorze od wersji 6.0.

Aby dodać panel do swojej przeglądarki, odwiedź tę stronę:

http://www.pcworld.pl/sidebar