Bądź swoim szefem i prowadź biznes online z platformą Bitrix24

Jeśli prowadzisz biznes, dobrze mieć wsparcie, które nie tylko odciąży cię od pamiętania o wszystkim, ale również pomoże w rozwoju. Takim wsparciem będzie dla ciebie Bitrix24.

Fot.: Bitrix24

Bitrix24 to rozbudowany system CRM, który powstał w celu pomocy osobom prowadzącym działalność gospodarczą. Jest skonstruowany w taki sposób, aby można było przystosować go zarówno do potrzeb jednoosobowej działalności gospodarczej, jak i firmy zatrudniającej kilkanaście osób. Jakie są jego zalety? Prezentujemy je w tym tekście - przeczytaj, a na pewno dojdziesz do wniosku, że będzie to dobry wybór!

Pełna kontrola już od samego początku

Konto w usłudze Bitrix24 zakładasz na oficjalnej stronie serwisu, czyli tutaj. Zajmuje to dosłownie kilka chwil, po których zostajesz automatycznie zalogowany i możesz już na starcie zadecydować, co będzie ci najbardziej potrzebne - automatyzacja sprzedaży, wykonywanie zadań i projektów, komunikacja ze współpracownikami i klientami lub tworzenie stron internetowych. Jednak jeśli nie masz pewności, co najbardziej ci się przyda - możesz to pominąć.

Bądź swoim szefem i prowadź biznes online z platformą Bitrix24

Fot.: H Tur/PC World

Co dalej? Cóż - praktycznie wszystko, co tylko chcesz. Obfite menu (pokazuję je poniżej) oferuje dziesiątki możliwości. Możesz ustalać zadania wraz z przypisaniem do nich pracowników, wyznaczeniem terminów, a także załączaniem materiałów niezbędnych do realizacji danego projektu, tworzyć bazę asortymentu i zarządzać nim, tworzyć, edytować oraz udostępniać dokumenty, arkusze kalkulacyjne i prezentacje, tworzyć grupy robocze i wiele innych. Krócej mówiąc - otrzymujesz wszystko, co tylko może być potrzebne podczas prowadzenia każdej firmy.

Bądź swoim szefem i prowadź biznes online z platformą Bitrix24

Fot.: H Tur/PC World

Z poziomu Bitrix24 możesz także prowadzić korespondencję firmową - system umożliwia podpięcie skrzynek pocztowych ze wszystkich popularnych serwisów, w tym Outlooka i Gmail. Dzięki temu masz pod ręką wszystkie wiadomości na bieżąco i pewność, że nie przeoczysz żadnego ważnego e-maila.

Bądź swoim szefem i prowadź biznes online z platformą Bitrix24

Fot.: H Tur/PC World

Na tym nie koniec zalet, z którymi stykamy się już na samym początku naszej przygody z Bitrix24. Jest to system dopasowany do współczesnych realiów, a więc otrzymujesz także możliwość korzystania z aplikacji w wersji mobilnej. Pozwala to na zarządzanie firmą z dowolnego miejsca. Możesz w dowolnej chwili sprawdzić przez telefon status realizowanych zadań, obecność pracowników, stan asortymentu, sprzedaż i inne istotne czynniki.

Bitrix24 - dostosuj go do swoich potrzeb

Bitrix24 ma sam w sobie mnóstwo możliwości, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeszcze bardziej zoptymalizować go pod swoje potrzeby. Wystarczy tylko odwiedzić Marketplace. Jest to miejsce pełniące taką samą funkcję dla Bitrix24, jak Play Store dla systemu Android lub AppStore w przypadku iPhone'ów. Czyli - mamy tu dodatkowe narzędzia, które możemy podpiąć do systemu. Oczywiście wszystkie udostępnione związane są z różnymi aspektami działalności gospodarczej, a w chwili pisania tego tekstu ich liczba przekracza pół tysiąca! Możesz więc bez problemu znaleźć takie dodatki, które są ci najbardziej potrzebne.

Bądź swoim szefem i prowadź biznes online z platformą Bitrix24

Fot.: H Tur/PC World

Dla wygody użytkowników Bitrix24 Marketplace grupuje aplikacje w 12 kategoriach: od narzędzi służących do integracji po workflow i zarządzanie zasobami ludzkimi. To jeszcze bardziej ułatwia znalezienie najwłaściwszego rozwiązania dla ciebie. Wszystkie dostępne są dla użytkowników korzystających z płatnych planów Bitrix24.

Bitrix24 - jakie są koszty?

Twórcy systemu Bitrix24 przygotowali dla swoich klientów pięć planów do wyboru - w tym jeden darmowy. Jest on przeznaczony dla najmniejszych biznesów i oferuje podstawowy zestaw narzędzi do organizacji pracy w całej firmie. Co warto podkreślić - może korzystać z niego nieograniczona ilość użytkowników. Dalsze plany wymagają uiszczania comiesięcznych opłat. Są to Basic, Standard, Professional oraz Enterprise. Co je różni? Otóż każda licencja przeznaczona jest dla innej ilości użytkowników. Ilość ta to odpowiednio 5, 50, 100 oraz 250 i więcej osób.

Każdy płatny plan ma więcej funkcji niż poprzednik. Tak więc w Basic znajduje się Sklep online (niedostępny w wersji darmowej), w Standard mamy dodatkowo moduły odpowiedzialne za marketing oraz dokumenty online, zaś w Professional dochodzą do tego także rozwiązania Sales Intelligence, automatyzacja oraz dział HR. Enterprise dodaje skalowalność i możliwość dodawania nieograniczonej liczby oddziałów. To duża zaleta w przypadku dużych firm, mających kilka swoich filii.

Oczywiście w przypadku każdego planu inna jest cena za miesiąc korzystania z usługi. Warto skorzystać z płatności rocznej, co pozwala na zaoszczędzenie aż 20% ceny!

Bądź swoim szefem i prowadź biznes online z platformą Bitrix24

Fot.: H Tur/PC World

Bitrix24 - system CRM, który dopasowujesz do siebie, jak chcesz

Bitrix24 to serwis dostarczany przez Bitrix24, Ltd. z siedzibą na Cyprze. Daje każdemu użytkownikowi liczne możliwości konfiguracji, co pozwala na optymalne dostosowanie go do swoich potrzeb. Co jest jego kolosalną zaletą, to przejrzysty interfejs, dzięki któremu nawet ktoś, kto do tej pory nie miał do czynienia z takim oprogramowaniem, nie będzie mieć problemów z pełnym wykorzystaniem jego możliwości i ułatwieniem sobie życia. Możesz przekonać się o tym bez żadnych opłat - dostępna jest wersja testowa, pozwalająca na sprawdzenie Bitrix24 przez piętnaście dni za darmo!

Aby z niej skorzystać, załóż konto w Bitrix24.