Ball Separation - gra na czwartek

Dzisiejsza gra dnia z pozoru wydaje się bardzo łatwa. Wystarczy odpowiednio posegregować piłeczki. Mimo tego Ball Separation jest bardzo wciągające, a rozgrywka szczególnie na późniejszych poziomach może sprawić trudność.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Lil Zombie

Ball in a Labirinth

Bridges

Zobacz wszystkie gry dnia!

W Ball Separation plansza podzielona jest na dwa przedziały w których odbijają się kolorowe piłeczki (żółte i niebieskie). Obie strefy mają również przydzielone kolory. Naszym zadanie jest doprowadzenie do sytuacji gdy piłeczki o danym kolorze znajdą się w swojej strefie. Jednym narzędziem jakim dysponujemy jest ruchomy otwór w ścianie oddzielającej części planszy. Możemy przesuwać go w górę i w dół. Kulki będą przelatywały przez dziurę, a my musimy pilnować by znalazły się po odpowiedniej stronie. Otworem sterujemy za pomocą myszki. Całe zadanie trzeba wykonać w ściśle określonym czasie.

Ball Separation umożliwia nam regulację głośności dźwięków oraz muzyki. Aplikacja może również działać w trybie pełnoekranowym. Po ukończonej planszy istnieje możliwość opublikowania wyniku w Internecie.

Zapraszamy do pobrania Ball Separation