Ballz - gra na środę

Ballz jest grą zręcznościową, w której musimy kontrolować czerwoną kulkę i jak najszybciej przetransportować ją do wyznaczonego punktu. Liczyć się tu będzie refleks oraz umiejętność szybkiego reagowania. Celem nadrzędnym jest oczywiście zdobycie jak największej ilości punktów i zapisanie swojego imienia na liście najlepszych wyników.

Zapraszamy także do pobrania innych gier dnia:

Gn Bounce

Super Ace

Buzz Kill

Zobacz wszystkie gry dnia!

Ballz to darmowa produkcja, w której zadaniem gracza jest przetransportowanie czerwonej piłeczki do specjalnego miejsca zaznaczonego na placu gry. Nie będzie to jednak proste, bowiem kontrolowana przez nas kulka może się przemieszczać jedynie poprzez odbijanie. W ten właśnie sposób omijamy kolejne przeszkody, niszczymy różne obiekty oraz zbieramy bonusy rozmieszczone na planszy.

Ballz jest bardzo prostym w obsłudze tytułem, bowiem do jego obsługi wystarczy jedynie lewy przycisk myszki oraz klawisze Z i X. Warto także zaznaczyć, że tytuł ten doskonale sprawdza się zarówno na starszych jak i nowszych komputerach. Co więcej, twórcy przygotowali dla nas sporą ilość poziomów, dzięki czemu tytuł ten zapewni nam sporą ilość wciągającej rozrywki.

Zapraszamy do pobrania Ballz.