Bandai Namco wprowadza na rynek Tamagotchi z R2-D2

Od dziś droid z Gwiezdnych Wojen może być Twoim wirtualnym przyjacielem.

Bandai Namco wprowadza na rynek Tamagotchi z R2-D2

R2-D2 Tamagotchi/ Bandai America

Fani Gwiezdnych Wojen i Tamagotchi mogą się ucieszyć - Bandai Namco ogłosiło przedsprzedaż nowej zabawki stworzonej ze współpracy z Lucasfilm. Cyfrowy R2-D2 będzie do kupienia w dwóch wersjach kolorystycznych: klasycznej białej oraz półprzezroczystej niebieskiej. Choć w kultowych Tamagotchi, jakie znamy, opiekowaliśmy się sympatycznymi zwierzakami i doglądaliśmy stworzeń wykluwających się z jajek, tym razem będziemy koncentrować się na szkoleniu droida w ramach 19 różnych zestawów umiejętności.

Kiedy będziemy grać w minigry, nasz elektroniczny przyjaciel będzie się rozwijać i doskonalić. Wśród zabaw, fani Gwiezdnych Wojen rozpoznają z pewnością holograficzne szachy Dejarik, w które będziemy grać razem z Chewbaccą. Im więcej gier przejdziemy, tym R2-D2 będzie bardziej zadbany.

Zobacz również:

  • Tamagotchi powraca! Tym razem jako smartwatch
  • Star Wars Knights of the Old Republic Remake trafi na PS5. Zobacz zwiastun

Ponoć w tym małym urządzeniu będzie można jeszcze odblokować dodatkowo 7 innych gier. Częste granie wydaje się opłacalne, tym bardziej, że pozostawiony bez opieki robot może zostać porwany (na ekranie pojawiają się wtedy przerażający Jawowie). Nowe Tamagotchi będzie również wyświetlać klipy z Gwiezdnych Wojen i wydawać dźwięki R2-D2.

Przedsprzedaż zabawki rozpocznie się 3 sierpnia za pośrednictwem stron internetowych takich jak Amazon, a światowa premiera zaplanowana jest na 11 listopada.

Zobacz także: Tamagotchi powraca! Tym razem jako smartwatch

Źródło: forbes.com