Bandridge PGV7392

Ferrytowe tłumiki zabezpieczają kabel przed zakłóceniami elektromagnetycznymi.

Ferrytowe tłumiki zabezpieczają kabel przed zakłóceniami elektromagnetycznymi.

Bandridge PGV7392
Miesiąc temu testowaliśmy najlepszy model Scart holenderskiego Bandrige'a. Tym razem przyszła kolej na model z dolnej półki. PGV7392 ma być pierwszym krokiem dla początkującego wideofila w świat bardziej zaawansowanych produktów. Nadaje się do tego znakomicie. Po pierwsze, solidne, odlewane z dobrego plastiku wtyczki.

Elementy metalowe pokryto 24-karatowym złotem w celu poprawy kontaktu i lepszego przewodnictwa sygnału. Głównym przewodnikiem jest miedź beztlenowa o czystości 99,96%. Scarty tej firmy z górnej półki zawierają równie czysty przewodnik, jednak są jeszcze lepiej ekranowane. Tani Bandridge jest chroniony przed wpływem zakłóceń solidną osłoną PCV. W stosunku do modelu, który testowaliśmy miesiąc temu, tańszy model cechuje nieco słabsze oddanie detali.

Obraz jest rysowany grubszą kreską, lecz barwy są nadal wspaniale definiowane. To i brak zniekształceń obrazu, typowych dla przewodów "gratisowych", najbardziej odróżniają markowy przewód od tzw. kabla do lampki. Warto chyba w cenie dwukrotnej wycieczki do kina wyposażyć swój zestaw w solidny, dobry jakościowo Scart.

Informacje

Typ kabel Scart

Cena 113 zł

Dystrybutor Konsbud Audio,http://www.konsbud-audio.com.pl

Długość 1,5 m

Złącza solidne pozłacane, tłumiki ferrytowe