Bank Millenium nie działa - problemy z serwisem, co się dzieje? [AKTUALIZACJA 12:00]

W poniedziałek rano przestał działać portal internetowy Banku Millenium. Co się dzieje, kiedy funkcjonalność serwisu wróci do normy?

Bank Millenium w poniedziałek rano - 6 grudnia 2021 roku - mierzy się z awarią. Kilkanaście raportów z portalu Downdetector potwierdza problemy z logowaniem do portalu użytkownika. Internauci posiadający konta w Banku Millenium donoszą, że aplikacja mobilna oraz portal internetowy nie działają.

Strona domowa Banku Millenium

Strona domowa Banku Millenium

Usterka pojawiła się 6 grudnia 2021 roku chwilę przed godziną 6 rano. Pierwszy raport o usterce pochodzi z godziny 5:54. Najwięcej zgłoszeń pojawiło się chwilę po godzinie 7 rano. Konsumenci donoszą o problemach z logowaniem online i logowaniem do aplikacji mobilnej. Nie działa również portal internetowy.

Zobacz również:

  • Bank Pocztowy wprowadza pierwszą w Polsce biometryczną kartę płatniczą
  • Awaria w Banku Millenium - problem naprawiony!
  • Awaria sieci Orange. Problemy z internetem

Problemy wydają się być przejściowe. Od godziny 7:30 liczba raportów maleje.

Bank Millenium nie wydał żadnego oświadczenia w sprawie. Firma nie informowała również o planowanej przerwie w działalności związanej z aktualizacją infrastruktury lub pracami technicznymi.

AKTUALIZACJA 06.12.2021 godz. 10:00

Do sieci napływają kolejne raporty klientów Banku Millenium. Downdetector cały czas informuje o awarii, a ilość zgłoszeń stale rośnie. Aktualnie mowa o ponad 150 raportach, które wskazują na nieprawidłowość w działaniu aplikacji mobilnej i portalu internetowego. Bank Millenium nadal nie wydał komunikatu prasowego. Aktualnie nie wiemy, kiedy uda się wyeliminować problem.

AKTUALIZACJA 6.12.2021 godz. 12:00

Bank Millenium uporał się z problemami. Od okolic godziny 11:00 aplikacja mobilna oraz portal internetowy znów zaczęły funkcjonować poprawnie. Aktualnie nie ma już żadnych problemów z korzystaniem z bankowości internetowej. Awaria w Banku Millenium trwała około 5 godzin.

Aktualizacja: 06 grudnia 2021 11:57
Aktualizacja: 06 grudnia 2021 10:01