Barack Obama ustanowił nowy rekord na Twitterze!

Prezydentem Stanów Zjednoczonych ponownie został wybrany Barack Obama. To jednak nic: przy okazji udało mu się ustanowić nowy rekord na Twitterze!


Jak już pewnie większość z was wie, Barack Obama został ponownie wybrany na stanowisko Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Co interesujące, przy okazji udało mu się także ustanowić nowy rekord na Twitterze. Jego wpis o treści "Jeszcze cztery lata" w zaledwie 22 minuty po opublikowaniu został bowiem "przesłany dalej" ponad 226 tysięcy razy. Tym samym stary-nowy prezydent pobił dotychczasowego rekordzistę Justina Biebera, którego wrześniowy wpis został przekazany "zaledwie" 223 tysiące razy.

W momencie pisania tego tekstu tweet Baracka Obamy z dołączonym zdjęciem przedstawiającym go w objęciach żony przesłano dalej już 685 512 razy:

Rekordowy tweet Baracka Obamy

Rekordowy tweet Baracka Obamy

Obama nie zna litości

Jak się okazało, Barack Obama nie zna litości, gdyż tuż przed rekordowym wpisem zamieścił jeszcze jeden, który został już przesłany dalej ponad 159 tysięcy razy i niebezpiecznie szybko zbliża się drugiego miejsca na podium należącego obecnie do idola nastolatek. Ciekawe, czy Justin Bieber zostanie "upokorzony" po raz drugi...

Kolejny bardzo dużo razy przekazywany tweet Baracka Obamy

Kolejny bardzo dużo razy przekazywany tweet Baracka Obamy

Rekordowe wybory dla Twittera

Obecne wybory prezydenckie w USA były rekordowe dla Twittera, który na blogu pochwalił się, iż w szczytowym momencie przesyłanych było aż 327 452 tweetów na minutę.