Bartosz Obuchowicz: jestem 'niekomputerowy'

"Mnie się non stop komputer zacina, albo są jakieś wirusy, nie wirusy. Ja po prostu nie znam się na komputerach" - wyznaje w rozmowie z PCWK Online Bartosz Obuchowicz, aktor znany głównie z roli Tomka w serialu "Na dobre i na złe", który w jednym z filmów zagrał też... miłośnika komputerów.

Czy używasz na co dzień komputera?

Bartosz Obuchowicz: W ogóle jestem 'niekomputerowy'. Moja dziewczyna obsługuje za mnie komputer, ja tylko ewentualnie zerkam czasami na monitor. Jakoś nie lubię komputerów, wolę PlayStation.

Bartosz Obuchowicz

Bartosz Obuchowicz

Bartosz Obuchowicz - aktor znany przede wszystkim z roli Tomka, odpowiedzialnego nastolatka, syna doktora Burskiego (Artur Żmijewski) z serialu "Na dobre i na złe".

Z Mają Komorowską zagrał w filmie "Cwał" (ta rola przyniosła mu nagrodę na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni), pojawił się również na planie seriali "13 posterunek", "Dom", "Klasa na obcasach".

W sensacyjnej komedii "Haker" wcielił się w rolę Marcina - młodego człowieka zafascynowanego komputerami.

Dlaczego nie lubisz komputerów?

Chyba z powodu awaryjności - ile razy włączę komputer, to się psuje, a Playstation jak włączę, tak działa.

Miałeś jakieś niemiłe przygody z komputerem?

Same niemiłe, nie miałem dobrych. Mnie się non stop komputer zacina, albo są jakieś wirusy, nie wirusy. Ja po prostu nie znam się na komputerach, ale jak obserwuję ludzi, którzy mają komputery, to widzę, że całe ich życie sprowadza się do tego, że mają jeden wielki problem z komputerem i ciągle z tym walczą.

Na Playstation najczęściej grasz w...?

Samochodówki. "Grand Tourismo", "Need for Speed", "Collin McRae"... poza tym 'nawalanki', lubię "Tekkena", "Soul Calibour"...

Dużo czasu spędzasz na graniu?

Tak, mam takie okresy, że przez dwa miesiące nie odchodzę od PlayStation, ale potem mi przechodzi. Na szczęście nie wpadam w całoroczne tryby grania.

Korzystasz z Internetu?

Tylko, jak szukam czegoś konkretnego, jak coś muszę zrobić do szkoły, ale tak jak już mówiłem wcześniej, zatrudniam do tego swoją dziewczynę. Sam nie obsługuję komputera.


Zobacz również