Basement Crawl - pierwsza polska gra na PlayStation 4!

Przerażający klauni, porzucone namioty cyrkowe i odgłosy odzieranych ze skóry zwierząt. Brzmi makabrycznie? Więc na co jeszcze czekasz… dołącz do gry!

Basement Crawl jest ekskluzywnym tytułem na PS4 łączącym w sobie, klasyczny styl, nowoczesną mechanikę i klimat kultowych horrorów. Wybuchowa mieszanka tych elementów tworzy zupełnie nowe, uzależniające doznanie. Od pierwszej chwili gdy zanurzysz się w rozgrywce staniesz przeciwko 4 graczom lokalnie lub zmierzysz się aż z 8 osobami w meczu online. Będziesz mógł wybrać pomiędzy 4 różniącymi się od siebie klasami postaci i walczyć na 12 arenach. Zależnie od miejsca i klasy będziesz musiał opracować nową taktykę i przyjąć inny styl rozgrywki. Na grę wpływ mają również unikalne zestawy bomb i bonusów dla każdej z postaci.

Gra kładzie jednak nacisk na umiejętności gracza, nie ma znaczenia czy grasz kilkanaście godzin czy kilka minut. Gdy poczujesz rozgrywkę, będziesz planował i szybko reagował na akcje pozostałych graczy, stanie się to twoją największą bronią we wspinaniu się po szczeblach rankingów i do wygranej. Dynamiczna, uzależniająca i dająca masę frajdy rozgrywka, zarówno lokalnie jak i online była głównym celem, który chcieliśmy osiągnąć. Jest nieskończenie wiele dróg do zwycięstwa, jedno jest jednak pewne… wygrywa gracz, który jest najlepszy! Ponieważ umiejętności zawsze mają przewagę i większe znaczenie niż uczenie się poziomów na pamięć.

Wizualnie Basement Crawl potrafi zachwycić lub przerazić… a może dostarcza obu doznań równocześnie? Zobaczycie zarówno opuszczony cyrk, fabrykę, ale także chińskie smoki i lampiony jak i bardziej makabryczne elementy wystroju w stylu oskórowanych zwierząt. To doskonały tytuł, by pokonać znajomych lub być przez nich pokonanym – gdyż gra jest stworzona po to by cieszyć się nią w większym gronie. Szybkość, refleks, taktyczne myślenie i planowanie, te czynniki mają największe znacznie w rozgrywce. Tylko łącząc wszystkie zdołacie stać się prawdziwym mistrzem Basement Crawl.