Bat na szpiegów w wersji 5.2

Ukazała się nowa wersja znakomitego narzędzia do wykrywania programów szpiegowskich, Spy Sweeper. Wydanie 5.2 można pobrać bezpłatnie do testów, a wraz z nim program antywirusowy. W nowej odsłonie rozbudowano ustawienia i poprawiono skuteczność skanowania.

Bat na szpiegów  w wersji 5.2

Główne okno programu

Wydanie 5.2 nie oznacza rewolucji w produkcie, który zajął wysokie miejsce w teście programów antyszpiegowskich, przeprowadzonego przez amerykański miesięcznik PC World. Zobacz materiał Spyware: wykryj, usuń... zapomnij!

Spy Sweeper chroni użytkowników przed atakami programów szpiegowskich i łączy prosty interfejs z zaawansowaną technologią wykrywającą nawet najgroźniejsze odmiany spyware, takie jak monitory systemu, keyloggery i rootkity.

Teraz dostępne są trzy metody skanowania systemu - szybka, pełna oraz użytkownika, które w różnym stopniu badają Windows pod kątem występowania zagrożeń. Wprowadzono również pomijanie skanowania plików, co do których jest pewność, że nie zawierają złośliwego kodu np. XLS lub MPG. Oczywiście raz na jakiś czas warto włączyć opcję pełnego sprawdzania. Ponadto usprawniono metody wyszukiwania i blokowania zagrożeń.

Pobierz plik i obejrzyj galerię ilustracji.

Pełna wersja programu Spy Sweeper kosztuje 29,95 USD, a wydanie z wbudowanym antywirusem 39,95 USD. Więcej informacji dostępnych jest na stronie producenta.