Batman: Arkham City - The Album

Jesteście fanami Panic! At The Disco? A może Daughtry lub Coheed and Cambria? Jeśli tak to szykuje się dla was nie lada niespodzianka. Batman: Arkham City poza oficjalnym soundtrackiem doczeka się też inspirowanego grą albumu.

Jeśli mieliście okazję zagrać w poprzednią część to wiecie, że ścieżka z Batmana nacechowana była mrocznym, ale nie pozbawionym mocniejszych akcentów klimatem. Zaprezentowany "The Album" różni się jednak znacznie od pierwowzoru.

To zupełnie nowe, specjalnie wyselekcjonowane do projektu kawałki poszczególnych kapel. Wszystkich utworów na płycie znajdzie się 12 - łącznie z ostatnim bonusowym nagraniem "A Place to Bury Strangers - In The Shadow". Według Rocksteady każde nagranie jest w jakiś sposób zainspirowane grą i ma jeszcze bardziej pogłębić samo uniwersum. Album trafi do sklepów już 4 października, czyli kilka dni przed wydaniem samej gry. Dodatkowy kawałek, o którym wspomniałem chwilę wcześniej trafi wyłącznie do kolekcjonerskiego wydania Batman: Arkham City i podobnie jak cały album będzie do pobrania poprzez kod dołączony do gry. Oto jak przedstawia się okładka i spis kapel.

Zobacz również:

  • Recenzja: Batman: Świat - niezwykły komiks na dzień Batmana
  • Batman ma zakaz współżycia z Catwoman
Batman: Arkham City - The Album

Okładka albumu

1. Panic! At The Disco - Mercenary

2. Coheed and Cambria - Deranged

3. The Duke Spirit - Creature

4. Black Rebel Motorcycle Club - Shadow On The Run

5. Blaqk Audio - Afterdark

6. The Raveonettes - Oh, Stranger

7. ††† (Crosses) - The Years

8. The Damned Things - Trophy Widow

9. Daughtry - Drown In You

10. The Boxer Rebellion - Losing You

11. Serj Tankian - Total Paranoia

12. A Place to Bury Strangers - In The Shadow (Bonus)

Może i nie są to całkiem moje klimaty, ale muszę się przyznać, że poza zaledwie kilkoma nazwami większości zespołów po prostu nie kojarzę. Jak myślicie "The Album" pogłębi klimat czy jest po prostu kolejnym sposobem na wyciągnięcie pieniędzy od graczy? Przy okazji zapraszam do galerii z gry.