Batman: Arkham City - glajduj z nietoperzem

Przez ostatnie prezentowane materiały do Batman: Arkham City niemal zapomnieliśmy o tytułowym nietoperzu. Rocksteady najwyraźniej doszło do takiego samego wniosku bo postanowiło niespodziewanie zacząć promować samego Batmana.

Nie żeby jakakolwiek promocja bohaterowi była potrzebna, w końcu cały świat zna Batmana. Ale już nowe zdolności w grze wszyscy chętnie poznamy. Pamiętacie możliwość "glajdowania" z wysokości? Tym razem umiejętność została znacznie podrasowana. W skrócie napiszę, że w Batman: Arkham City będziemy mogli niemal przelecieć całe miasto (hmm... bez skojarzeń). Zapraszam do trailera.

Trzeba przyznać, że naprawdę wygląda to świetnie. Znając życie jest też rewelacyjnie dopracowane pod względem mechaniki. Co jak co ale Batman: Arkham Asylum na błędy narzekać nie mógł. Przypominam, że nietoperz "przyleci" do nas już 21 października. Niestety tylko na konsole, gdyż wersja PC przybędzie z miesięcznym opóźnieniem. Jeśli jeszcze nie wiecie z kim przyjdzie nam walczyć w grze, zapraszam do zapoznania się z plejadą złoczyńców.

Zobacz również:

  • Jest teaser "Powrotu do Hogwartu"! Premiera z okazji 20-lecia "Harry'ego Pottera"